تفاوت دوربین مداربسته معمولی با استارلایت

تفاوت دوربین مداربسته معمولی با استارلایت

آیا در مورد دوربین مداربسته استارلایت چیزی شنیده اید ؟  به نظر می رسد بسیار پیشرفته است و یک  جهش بزرگ در دوربین مداربسته دید در شب است ، نه؟

با این حال ، پس از ساعت ها جستجوی در گوگل در مورد  این دوربین ممکن است  شما گیج شوید که دوربین های starlight دقیقاً چیست و چگونه کار می کنند و چه تفاوتی بین دوربین مداربسته استارلایت و دید در شب وجود دارد.

بعد از ماهها مصاحبه در صف و ساعت مصاحبه ، سرانجام این همان چیزی است که ما بدست آورده ایم. برای دیدن آنچه که متخصص در مورد دوربین های مداربسته استارلایت است ، روی بخش های زیر کلیک کنید.

دوربین استارلایت چیست ؟

دوربین های استار لایت دوربین های مداربسته با سنسورهای مخصوص نور ستاره ای هستند که باعث بهبود دید در شب در شرایط کم نور می شوند. این بدان معنی است “چیزهایی را به وضوح مشاهده کنید که چشمان شما نمی توانند آن را مشاهده کند”.

می دانید ، هنگامی که روشنایی زیر ۲۰ Lux باشد ، چشمان انسان به سختی می تواند چیزی را تشخیص دهد. خوب ، دوربین های starlight با حساسیت فوق العاده تصاویر را به شما نمایش دهند

 

 

دوربین های دید در شب چطور کار می کنند

چگونه دوربین های starlight فقط با “چراغ ستاره” یا حتی بدون نور کار می کنند؟

در واقع ، این آخرین فناوری برای بهبود دید روشن تر در شب  در دوربین های مداربسته می شود. دوربین استارلایت از سنسورهای با اندازه بزرگتر ، دیافراگم گسترده تر استفاده می کند و باعث می شود تا نور کافی برای شناسایی چهره انسان و شماره پلاک ماشین جمع شود حتی اگر چشمان انسان قادر به دید آن نباشد.

تصاویر رنگی دید در شب

در مقابل دوربین های مداربسته دید در شب این دوربین ها چشم انداز بهتری دارند البته این دوربین یا همان استارلایت ها لزوماً دید در شب رنگی ندارند.

برای دیدن جزئیات به طور واضح  مانند چهره های انسان و شماره پلاک در شرایط نوری بسیار ضعیف  شما می توانید از این دوربین ها استفاده نمایید.

البته ، شما می توانید به طور دستی نور سیاه و سفید این نوع دوربین ها را به رنگی در شب تغییر دهید.

 

تفاوت بین IR و Starlight Night Vision چیست

دوربین های استار لایت دید در شب از لحاظ وضوح تصویر نسبت به دوربین های معمولی دارای کیفیت بهتری هستند حتی در شرایط نور کم ، جایی که دوربین ها  معمولی مجبور به روشن کردن چراغهای IR خود می شوند این دوربین ها دید در شب رنگی را فراهم می کنند.

دلیل این امر اینست که دوربین های  استارلایت می توانند از نور طبیعی بیشترین استفاده را برای تولید تصاویر برتر با استفاده از سنسورهای پیشرفته را داشته باشند. بنابراین ممکن است شما فقط به عنوان یک نسخه پیشرفته دید در شب از این دوربین ها استفاده نمایید

ویژگی دوربین های Starlight چیست

شما به سادگی می توانید دوربین های Starlight را به عنوان دید عالی در شب تعبیر کنید. اما آیا می دانید دوربین های استار لایت در کدام جنبه ها دقیقاً از سایر انواع  دوربین های دیگر بهتر می باشند ؟

 

۱-دوربین های امنیتی Starlight وضوح بهتری دارند

دقیقاً همانطور که اشاره کردم ، دوربین های استار لایت دارای سنسور فوق العاده حساس و لنزهای خاص برای تضمین دید در شب استثنایی با وضوح HD هستند

این بدان معناست که شما قادر خواهید بود به طور واضح در روز و شب در شماره پلاک و چهره افراد را مشاهده کنید ، در حالی که سایر دوربین ها در شناسایی هرگونه جزئیات عاجزند

 

توجه داشته باشید که دوربین های  Starlight در شرایط روشنایی بسیار ضعیف به طور خودکار به حالت سیاه و سفید تغییر می کنند. در واقع ، چه سیاه و سفید باشد و چه از نظر رنگی ، اهمیت چندانی برای دوربین امنیتی ندارد

 

۲-دوربین های IP Starlight می توانند بیشتر ببینید

در مقایسه با دوربین های IR که به انعکاس نور IR برای تولید تصاویر متکی هستند ، دوربین های Starlight از نورهای طبیعی حتی در شرایط کم نور از سایر اشیاء استفاده می کنند.

 

 

 

هزینه دوربین های مدار بسته Starlight

اگر مارک مناسب را انتخاب کنید ، دوربین های امنیتی Starlight هزینه ای برای شما ندارند.

 

مسلماً ، برخی از دوربین های استارلایت که امکان دید در شب رنگی را حتی در ۰.۰۱ شرایط کم نور فراهم می کنند ، می توانند بیش از ۱۰۰۰ دلار برای شما هزینه داشته باشند و معمولاً برای موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

درچه جاهایی باید از دوربین های مداربسته Starlight استفاده کرد

با پیشرفت عالی در دید در شب  می توان از دوربین های امنیتی starlight در موقعیت های گسترده مانند نظارت بر خانه  ، هتل ، نظارت بر پارکینگ و غیره استفاده کرد.

 

حتی دوربین های استارلایت استاندارد برای استفاده از تحقیقات جغرافیایی نظامی و ملی مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از شما ممکن است دوربین های Starlight را به عنوان یک دوربین مداربسته برای  امنیت بیشتر منزل استفاده کنید ، در حالی که قطعاً ارزش سرمایه گذاری را دارد چرا که برای مکان هایی که به صورت مداوم مورد  سرقت قرار می گیرند می توانند مفید باشند و ارزش خود را نشان دهند ، برخی از دوربین های Starlight بدون سیم نیز در دسترس هستند

 

قیمت دوربین استارلایت

اگر شما قصد خرید دوربین مداربسته از این نوع را دارید باید بدانید قیمت دوربین مدار بسته استارلایت باتوجه به نوع آن و برند و همچنین توانمندی هایی که دارد می تواند متفاوت باشد . لازم به ذکر می باشد با توجه به بالا و پایین آمدن قیمت این نوع از دوربین ها ما لیست قیمت دوربین مدار بسته استارلایت را در وب سایت قرار نداده ایم پیشنهاد ما این است برای خرید دوربین مداربسته استارلایت مناسب با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید تا همکاران ما علاوه بر قرار دادن اطلاعات کامل در مورد این دوربین ها ه شما بهترین نوع این دوربین ها را با در نظر گرفتن بودجه شما به شما پیشنهاد کنند